Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie pro účely analýzy, personalizace obsahu a reklam. Více informací

Šikovní zubaři - Bezbolestné ošetření

Bezbolestné ošetření


Ošetření v lokální anestezii je u nás samozřejmostí. Citlivějším pacientům a dětem znecitlivíme před injekcí s anestezií místa vpichu ještě povrchovou anestezií (gelem).

Díky tomu je až na výjimky jakýkoli zákrok bezbolestný a můžete tak být bez obav.

Šikovní zubaři - Důvěra a profesionalita

Důvěra a profesionalita


Vnímáme pozorně Vaše problémy a bolesti. Bereme Vás vážně a přistupujeme k Vám s respektem a ochotou.

Zaměstnáváme pouze nejkvalitnější a nejlepší zubaře a zakládáme si na tom, aby k Vám všichni naši zaměstnanci měli vstřícný a ochotný přístup a poskytovali Vám profesionální servis.

Šikovní zubaři - V příjemném prostředí

V příjemném prostředí


Upřímně věříme, že příjemné prostředí ordinací pacienty uklidní a správně naladí na „obávané“ zubní ošetření.

Proto chceme, aby se Vám u nás líbilo a cítili jste se příjemně. Zrekonstruovali jsme pro Vás naše ordinace, vybavili je novým moderním nábytkem, špičkovými přístroji a vše jsme barevně vyladili.

Marie Pešinová
o nás napsala:

Paní doktorka Líkařová je velice milá a ochotná. Vše pacientům bez problémů vysvětlí, je vstřícná, citlivá a trpělivá. Pracuje velice pečlivě, proto jsem s ní naprosto spokojená a mohu ji jen vřele doporučit.

Registrujeme nové pacienty, ale ...

… ale naši zubaři jsou moc šikovní a tak je volná kapacita zubní ordinace v Brně omezená. Nemůžeme proto bohužel vzít každého. Chcete se stát naším pacientem? Přečtěte si jak na to.

Více informací o registraci
Vytvořil a spravuje Jan Vince