Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie pro účely analýzy, personalizace obsahu a reklam. Více informací

Slovo zakladatelky, MUDr. Lenky Vyskočilové


Je to jako včera, co jsem ošetřila svého prvního pacienta a přitom už je to několik desetiletí. Desetitisíce ošetřených pacientů a roky cenných zkušeností. Stále vás to baví, jen v zádech vás bolí víc než dřív. Přemýšlíte a říkáte si co dál.

Můžete zabouchnout dveře od ordinace a poslat pacienty jinam, nebo můžete využít roky úspěšné praxe a zajistit pacientům, kteří se na vás s důvěrou obracejí kontinuitu ve vlastní ordinaci. A protože nechcete nechat své pacienty na holičkách, založíte zubní kliniku. Dáte jí třeba název EsteDent. A vtisknete jí svoje hodnoty.

Zajistíte, aby poskytovala velmi kvalitní, komplexní, ale současně cenově dostupnou zubní péči. Zajistíte, aby středem pozornosti byli vaši klienti - děti i dospělí, kterým pomáháte ke zdravým zubům a dásním, a tím k zářivému sebevědomému úsměvu po celý život. Protože víte, že návštěva zubaře nebývá právě oblíbenou kratochvílí pacientů, snažíte se jim v zubních ordinacích vytvořit příjemné a vstřícné prostředí s ochotným vysoce kvalifikovaným lékařským personálem, provádějícím výkony tak, aby vás klienti mohli navštěvovat pokud možno jen na preventivní kontroly.

V čem se lišíme od ostatních

Naši pacienti se nebojí bolesti

Chápeme, že zubařská ordinace často vyvolává děsivé představy. U nás se ale ničeho bát nemusíte ani Vy. Ošetření v lokální anestezii je u nás samozřejmostí. Citlivějším pacientům a dětem znecitlivíme před injekcí s anestezií místa vpichu ještěpovrchovou anestezií (gelem). Díky tomu je až na výjimky jakýkoli zákrok bezbolestný a můžete tak být bez obav.

Věříme a nasloucháme Vám

Vnímáme pozorně Vaše problémy a bolesti. Bereme Vás vážně a přistupujeme k Vám s respektem a ochotou. Zaměstnáváme pouze nejkvalitnější a nejlepší zubaře a zakládáme si na tom, aby k Vám všichni naši zaměstnanci měli vstřícný a ochotný přístup a poskytovali Vám profesionální servis.

Chceme, abyste se u nás cítili dobře

Naše ordinace vybavujeme moderním nábytkem a špičkovým technickým vybavením Snažíme se, aby se Vám naše ordinace líbily a abyste se v nich cítili co možná nejpříjemněji.

Nestresujte se hledáním parkování

Umístění našich ordinací v multifunkční budově polikliniky Horníkova v Brně Líšni Vám zaručuje dobrou dopravní dostupnost jak hromadnou dopravou (autobusy i tramvají), tak vlastním vozem. Před poliklinikou i v jejím bezprostředním okolí je Vám zdarma k dispozici dostatek parkovacích stání k bezproblémovému zaparkování.

Šetříme Váš čas dodržováním časů objednání

Nabízíme Vám možnost objednání na čas.  I když je to někdy velmi složité a občas to nevyjde, snažíme se objednací časy maximálně dodržovat. Šetříme tím Váš drahocenný čas.

Pacienty nedojíme

Vždy Vám navrhneme způsob léčby, různé alternativy a sdělíme ceny všech možností. Doporučujeme jen to, co se domníváme, že je pro Vás z lékařského hlediska nejvhodnější. Jakou cestu zvolit, se ale vždy rozhodnete sami.

Mluvíme cizími jazyky

Dokážeme se s Vámi domluvit i cizími jazyky. Konkrétně mluvíme Anglicky a Německy. Na co nám nestačí jazyky, to zvládneme rukama a nohama.

Jsme zde i pro vozíčkáře

Vstup a vnitřní prostory Polikliniky Horníkova včetně našich zubních ordinací jsou bezbariérové. Samozřejmostí je tak přístup pro klienty s omezenou schopností pohybu.

Užijte si péči jako filmová hvězda

Existuje pár pádných důvodů, proč hledat nejlepšího zubaře v Brně u nás v EsteDentu a nechodit už jinam.

Více informací o službách
Vytvořil a spravuje Jan Vince