Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie pro účely analýzy, personalizace obsahu a reklam. Více informací

Nečekejte s bolestmi zubů, až Vás někdo přijme


I Vaše zuby mohou začít z ničeho nic bolet. Jsme tu v takovou chvíli pro Vás. Našim registrovaným klientům zaručujeme v případě náhlých bolestí ošetření ještě téhož dne. Můžete se tak vyhnout bezesným nocím s bolavými zuby.

Máme rádi děti


Naše klinika zaručuje komplexní servis celé Vaší rodině. Ošetřujeme jak dospělé, tak i děti. Přijďte k nám i s dětmi a ušetřete tak čas a starosti sobě i Vašim blízkým.

Některé naše lékařky mají samy malé děti, díky čemuž mají k dětem velmi blízký vztah. Malé pacienty rádi ošetříme tak, aby pro ně návštěva zubaře nebyla trápením.

Naši pacienti se nebojí bolesti


Ošetření v lokální anestezii je u nás samozřejmostí. Citlivějším pacientům a dětem znecitlivíme před injekcí s anestezií místa vpichu ještě povrchovou anestezií (gelem).

Díky tomu je až na výjimky jakýkoli zákrok bezbolestný a můžete tak být bez obav.

REGISTRACE U NÁS


S ohledem na naplnění volné kapacity našich ordinací, jsme nuceni dočasně pozastavit registrace nových pacientů. Nové pacienty registrujeme pouze v případě, že se jedná o rodinné příslušníky našich pacientů a schválí to příslušný ošetřující lékař, dále v případě, že se jedná o pacienty MUDr. Šenkové z jejího předchozího působiště, nebo v případě zrušení termínu již registrovaným pacientem a za předpokladu, že termín není obsazen pacientem potřebujícím akutní ošetření. Pokud ke zrušení termínu dojde, nabízíme volný termín novým pacientům čekajícím na registraci, kterých je aktuálně více než 600. Momentálně tak novým pacientům nemůžeme nabídnout jistotu zaregistrování v dohledné době. Omlouváme se.

Od našich pacientů očekáváme spolupráci, dodržování léčebných postupů a dodržování pravidelných prohlídek. Pokud myslíte, že takoví jste a hledáte lékaře, zkuste nás kontaktovat. Noví pacienti u nás projdou vstupní prohlídkou a pokud tomu nic nebrání, jsou zaregistrováni.

Jsme smluvními partnery všech zdravotních pojišťoven:

Šikovní zubaři - Pojišťovny

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře vyjadřujete svůj souhlas s použitím Vámi poskytnutých osobních údajů, a to výhradně za účelem kontaktování Vaší osoby. Pokud si nepřejete, aby Vaše údaje byly takto zpracovány, není bohužel možné formulář odeslat, protože bez Vašeho souhlasu k použití poskytnutých údajů by ztrácel smysl. Bližší informace o zpracování osobních údajů a o Vašich právech se zpracováním souvisejících jsou uvedeny na stránkách: www.sikovnizubari.cz/GDPR.

PRVNÍ KROK

Vyplňte registrační formulář a odešlete ho.

DRUHÝ KROK

Během několika pracovních dnů se vám ozve naše sestra a domluví s vámi termín vstupní prohlídky.

TŘETÍ KROK

Noví pacienti u nás projdou vstupní prohlídkou a pokud tomu nic nebrání jsou zaregistrováni.

Užijte si péči jako filmová hvězda

Existuje pár pádných důvodů, proč hledat nejlepšího zubaře v Brně u nás v EsteDentu a nechodit už jinam.

Více informací o službách
Vytvořil a spravuje Jan Vince